Слухай онлайн
Cуспільство

Можливість отримати закордонний паспорт за один день у Львові – просто слова

У Львові не видають закордонних паспортів за один день. Як повідомили сьогодні, першого лютого, „Гал-info” у Львівському ВВІР, такий експеримент планується, але коли реально може бути надана така послуга жителям наразі не відомо.
Як зазначила працівник Львівського ВВІР, „те, що говорять по телевізору про запровадження експерименту, не означає, що він вже проводиться”. У Львівському ВВІР на даний час не приймають заяв від жителів, які хочуть виробити закордонний паспорт за один день, бо така послуга не передбачена, також не бажають коментувати, чи є можливість та засоби для реалізації такого експерименту.
Нагадаємо, що 30 січня начальник ГУ МВС України у Львівській області Василь Пісний повідомив, що з 1 лютого 2008 року мешканці Львова зможуть виробити закордонний паспорт всього за одну добу, щоправда, за це треба буде викласти близько тисячі гривень. Термінова видача закордонних паспортів у Львові проводиться в рамках експерименту міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.
«Людина приходить до нас о 10-й годині ранку, фотографується, ми одразу подаємо документи до Києва і на наступний день в 10-й годині людина отримує свій закордонний паспорт», – розповів Василь Пісний. Щоправда, за таку послугу потрібно викласти близько тисячі гривень. Раніше, за словами Пісного, термінове вироблення закордонного паспорта коштувало 680 гривень.
«Експеримент поширюється лише по місту Львову. Проте, якщо швидко отримати закордонний паспорт захоче людина, яка живе поза межами Львова – тобто з району або з якогось міста на Львівщині, то це займе від однієї доби до трьох, і коштуватиме така послуга більше тисячі гривень», – розповів Василь Пісний.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ