Слухай онлайн
Політика

Мужність українського народу та вражаючі реформи викликають захоплення в Естонії, - Урмас Рейнсалу.

Мужність українського народу в боротьбі за територіальну цілісність та суверенітет, а також вражаючі реформи в Україні, викликають захоплення в Естонії. Про це заявив Міністр закордонних справ Естонії Урмас Рейнсалу, передає прес-служба МЗС України.

"Мужність українського народу в боротьбі за територіальну цілісність та суверенітет, а також вражаючі реформи в Україні, викликають захоплення в Естонії", - наголосив Міністр закордонних справ Естонії Урмас Рейнсалу під час переговорів 4 листопада 2019 року у м.Київ з Міністром закордонних справ України Вадимом Пристайком.

Вадим Пристайко подякував Естонії за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, а також практичну допомогу в проведенні реформ в Україні та гуманітарну допомогу громадянам України, постраждалим внаслідок російської агресії на сході України.

Урмас Рейнсалу повідомив про тверду підтримку Естонією України в реалізації основних зовнішньополітичних пріоритетів нашої країни: європейської та євроатлантичної інтеграції. Було зазначено, що Україна може розраховувати на членство в ЄС і НАТО за умов забезпечення відповідних критеріїв.

Міністри обмінялися думками з приводу майбутнього зовнішньополітичної ініціативи ЄС «Східне партнерство». Відзначено спільне розуміння важливості застосування принципу диференціації в рамках СхП.

У ході переговорів Міністри висловили обопільну зацікавленість у поглибленні двостороннього співробітництва у сферах е-урядування та кібербезпеки.

Крім того, обговорено питання ефективної координації у рамках міжнародних організацій, у т.ч. з урахуванням непостійного членства Естонії у Раді Безпеки ООН у 2020-2021 рр.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");