Слухай онлайн
Політика

МВФ веде за вухо уряд Азарова, - Гриценко

«Криза, активна фаза якої розпочалася у 2008 році, на превеликий жаль, не завершена. Україна ще довго відчуватиме її коливання», - прогнозує Анатолій Гриценко. Про це голова Комітету ВР з питань нацбезпеки і оборони сказав у прямому ефірі на Українському бізнес-каналі (UBC).

Гриценко зазначив, що половина української економіки орієнтована на експорт, тому будь-які негативні тенденції на зовнішніх ринках викликають величезні проблеми всередині країни.

На думку Гриценка, передбачати такі тенденції, робити прогнози, впроваджувати  необхідні заходи можна лише за умов проведення самостійної політики.«На превеликий жаль, в нас зараз така ситуація, що уряд Азарова за руку, або, якщо хочете, за вухо, веде МВФ.

Фонд розказує нашому уряду, що треба робити, диктує, яка повинна бути пенсійна реформа, які мають бути податки, які закони приймати, які не приймати. Вибачте, але тоді ми втрачаємо спроможність самостійно відповідати за самих себе!», - !
 вважає Гриценко.

Він підкреслив, що чиновників українського уряду набагато більше, ніж представників МВФ. І цим чиновникам ми із своїх податків платимо зарплату. «Тому якщо в них немає клепки, чи немає відповідальності сформувати свою самостійну політику, треба йти з крісла і давати можливість іншим там працювати, - наголосив Гриценко. - Якщо ж не мати власного бачення і не дивитися вперед, на перспективу, ми будемо й надалі сильно залежати від зовнішніх факторів і від того, що відбувається в світі». 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ