Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Ми розпочали підготовку для об’єднання правих - Богдан Козак

УНП, пропонуючи розпочати у форматі «круглих столів» переговори про способи консолідації національно-демократичних сил, намагається розпочати підготовчий процес для об’єднання правих сил. Про це «Гал-info» розповів голова ЛОО УНП Богдан Козак.
«Так, ініціатива проведення «круглих столів» про стособи консолідації передбачає майбутнє об’єднання. Ми пропонуємо сісти за переговорний стіл усім політичним силам правого спрямування», - зазначив Богдан Козак, відповідаючи на запитання, чи слід розцінювати цю ініціативу УНП, як підготовчий процес для об’єднання правих сил.
Зі слів Богдана Козака, такі переговори у формі „круглих столів” уже тривають у деяких областях України. А ось щодо формату переговорів, тобто проведення „круглих столів”, то голова ЛОО УНП зазначає, що саме таким чином керівництво Української народної партії вирішило зібрати для себе повну інформацію про спільність та відмінність з іншими політичними силами: «Ми хочемо знати, де і в яких регіонах чи містах з ким ми ближчі, а з ким дальші».
Нагадаємо, 13 жовтня 2006 року голова Львівської обласної організації Української народної партії Богдан Козак звернувся з листом до голів обласних організацій партій, що сповідують національно-демократичну ідеологію, з пропозицією розпочати у форматі «круглих столів» переговори про способи консолідації. До участі у переговорах запрошені, львівські обласні організації НРУ, КУН, ХДС, УРП «Собор», ГП «ПОРА», ПРП, ВО «Свобода», РХП, УНА та інші партії національно-демократичного спрямування, зареєстровані у Львівській області.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...