Слухай онлайн
Політика

Михайло Сендак впевнений, що Юлія Тимошенко його працевлаштує

Михайло Сендак працюватиме там, де скаже Юлія Тимошенко, — як у Львові, так і в Києві, — повідомив «Гал-info» екс-голова Львівської обласної ради. Щоправда, наразі Михайло Сендак, як він зазначив, хоче відпочити, бо на посаді голови Львівської обласної ради не використав свою законну відпустку.
«Я переконаний, що без роботи не залишуся, було б здоров’я. Юлія Тимошенко, однозначно, без п’яти хвилин вже прем’єр-міністр, вирішить, де я їй більше потрібен», — наголосив Михайло Сендак.
Колишній голова обласної ради також впевнений у тому, що якщо Андрій Садовий стане міським головою, то Львів дуже багато втратить, й у тому, що Петро Олійник ніколи не стане головою обласної ради.
«Звичайно, вибір громади Львова — це вибір громади і ми повинні сприймати його як належне, проте моя особиста думка, що Василь Куйбіда міг прислужитися Львову значно більше, ніж Андрій Садовий. В нього є великий досвід і потенціал, Садовий же, прийшовши до влади, півкаденції тільки вчитиметься керувати містом, а далі, власне, вже й не буде часу головувати», — переконаний Михайло Сендак.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...