Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Михайло Цимбалюк вручив інвалідам 42 автомобілі

Сьогодні, 11 січня голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк у приміщенні ТзОВ „Радар-сервіс” урочисто вручив 41 автомобіль марки ЗАЗ „Славута” інвалідам Великої Вітчизняної війни – учасникам бойових дій Великої Вітчизняної війни та війни з Японією, інвалідам війни по зору, інвалідам загального захворювання, інвалідам з дитинства, а також сім’ям, що складаються з двох інвалідів, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Ще один автомобіль голова облдержадміністрації вручив на дому інваліду війни I групи, який не в змозі самостійно пересуватися, – Коромцю Олексію Івановичу.

«Уряд нашої держави, виконуючи доручення Президента України Віктора Януковича, робить все для того, щоб якнайшвидше люди, які віддали все своє життя та здоров’я нашій вітчизні, своєму народу отримали такий довгоочікуваний автомобіль, який потрібен для тих потреб, які нині ставить їм життя. Влада і надалі буде робити все для того, аби ті, хто очікує в черзі на автомобілі якнайшвидше їх отримали. Прикро, що останніми роками не отримували інваліди автомобілі, адже ця програма не виконувалася і лише у 2010 році вона була відновлена», - зазначив під час свого виступу голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк. Керівник області привітав інвалідів з цим визначним днем у їх житті, з різдвяними святами та побажав міцного здоров’я та всіляких гараздів.

Для забезпечення інвалідів Львівської області розподілено 125 автомобілів марки ЗАЗ „Славута”, з них 95 ЗАЗ-110308 зі звичайним керуванням, 21 ЗАЗ-110378 з керуванням на дві руки одну ногу, 9 ЗАЗ-110387 з керуванням на дві руки. Для інвалідів війни 1 групи – учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни та війни з Японією розподілено 63 автомобілі, з них протягом грудня видано 47 автомобілів. Для всіх інших категорій інвалідів розподілено 62 автомобілі.

В черзі на отримання автомобілів в управлінні праці та соціального захисту ЛОДА перебуває 5 352 інвалідів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ