Микола Гайда пропонує створити державну структуру для вирішення проблем із збереження та реставрації історичних памяток Львова
Слухай онлайн
Cуспільство

Микола Гайда пропонує створити державну структуру для вирішення проблем із збереження та реставрації історичних пам’яток Львова

Заступник директора з маркетингу Львівської галереї мистецтв Микола Гайда переконаний, що для вирішення проблем із збереження та реставрації історичних пам’яток Львова потрібно створити державну структуру з відновлення діяльності історико-архітектурного заповідника. Про це він заявив сьогодні, 6 листопада 2006 року, під час засідання Львівського прес-клубу реформ. При цьому Управління охорони історичного середовища Львівської міської ради, за його словами, може збрігатися.

«Це дозволить нам отримувати державне фінансування, — зазначив Микола Гайда. — На сьогодні держава виділяє нам кошти у формі субвенцій».
Натомість начальник управління охорони історичного середовища Львівської міської ради Андрій Левик вважає, що створення такої державної структури — це «теоретичний вихід із ситуації».
За його словами, держава не так уже й багато виділяє на відновлення діяльності заповідників. Так, наприклад, цього року на всі заповідники України було виділено 11 млн грн з Державного бюджету.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...