Микола Маймескул вважає що Економічний форум сприятиме транскордонному співробітництву України
Слухай онлайн
Політика

Микола Маймескул вважає, що Економічний форум сприятиме транскордонному співробітництву України

Заступник міністра закордонних справ України Микола Маймескул, що взяв участь у роботі VI Міжнародного економічного форуму у Львові, висловив впевненість, що форум, який за шість років своєї історії став традиційним, матиме важливе значення для розвитку добросусідських відносин та зміцнення міжрегіонального та транскордонного співробітництва.
Звертаючись до учасників форуму з вітальним словом Микола Маймескул зазначив, що у Європі, останнім часом все більшої популярності набуває співпраця на регіональному рівні, тому подальше просування України на шляху інтеграції в Європейський Союз суттєво підвищує роль її регіонів.
Микола Маймескул також взяв участь у дискусії щодо актуальних питань зовнішньої політики України та міжнародного співробітництва в регіональному вимірі, що відбулася у ході пленарного засідання конференції „Міжрегіональне співробітництво задля економічного розвитку”.
Нагадаємо, основною метою проведення форуму, участь в якому крім керівництва Львівської області та представників Уряду України взяли Єврокомісар з питань регіонального розвитку Данута Хюбнер та Генеральний секретар Асамблеї європейських регіонів Клаус Кліпп, є поглиблення міжрегіонального співробітництва. Повідомляє прес-служба МЗС.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...