Слухай онлайн
Політика

Микола Томенко - достойна кандидатура на посаду віце-спікера – Андрій Шкіль

Стосовно призначення Миколи Томенка на посаду віце-спікера, яка є закріплена за опозицією, Андрій Шкіль зазначив, що зараз ще рано говорити про якісь кадрові призначення, оскільки „нам не потрібна посада для прикрашення президії”. 
«Фракція може використати цю посаду, коли вона буде передбачена в законі про опозицію. Микола Томенко, як на мене, є саме та кандидатура, яка не буде прикрашати президію, а конструктивно працюватиме на посаді віце-спікера, контролюючи владу», -  сказав у коментарі “Гал-info” народний депутат України, член фракції БЮТ Андрій Шкіль.
Відповідаючи на запитання стосовно того, чи буде сьогодні підписана коаліційна угода, Андрій Шкіль зауважив, що сьогодні ніхто нічого не підпише. Угода звісно ж буде підписана, але коли - важко сказати, оскільки коаліціанти і надалі займаються будь-чим, але не текстом угоди. «Наша політична сила є вже в чіткій опозиції і ми працюємо. Нас не цікавить коаліція, нас цікавить уряд, діяльність якого ми прискіпливо контролюватимемо», - наголосив нардеп.     
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...