Слухай онлайн
Економіка

Минулого року експорт товарів перевищив імпорт більш ніж на 300 млн дол США

У 2006 році, за даними Держмитслужби України, експорт товарів становив 804,8 мільйона доларів США, імпорт – 1 118,8 мільйона доларів. Порівняно з 2005 роком експорт збільшився на 29,4%, імпорт – на 19,8%. Сальдо зовнішньої торгівлі продовжувало залишатись від’ємним і становить 314 мільйонів доларів. Про це “Гал-info” повідомили у Головному управлінні статистики у Львівській області.
 Географія експорту налічувала 83 країни світу. Суттєві обсяги експортованої продукції припадали на Німеччину, Данію, Віргінські острови, Польщу, Російську Федерацію та Сполучене Королівство. Серед товарів, які Львівщина експортувала у 2006 році, переважали текстиль та текстильні вироби, механічне обладнання, машини та механізми, електротехнічне обладнання та їх частини, енергетичні матеріали, нафта та продукти її перегонки, деревина та вироби з неї, недорогоцінні метали та вироби з них.
Із 110 країн-імпортерів найбільші обсяги імпорту припали на Польщу, Німеччину, Російську Федерацію, Італію та Чеську Республіку. Значними були обсяги імпорту механічного обладнання, машин та механізмів, електротехнічного обладнання та їх частин, текстилю і текстильних виробів, недорогоцінних металів і виробів з них, полімерних матеріалів, пластмас, продукції хімічної промисловості.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ