Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Минулоріч мешканці Львівщини самовільно встановили понад 2 тис. газових приладів

За два місяці 2010 року працівники ВАТ «Львівгаз» припинили подачу природного газу на 127 приладів, які були самовільно встановлені мешканцями Львова, з них 60 було оформлено. За минулий рік газовики закрили 2 162 самовільно встановлені прилади, 1 620 з них мешканці оформили згідно з правилами, – повідомила прес-служба ВАТ «Львівгаз».

 

На жаль, єдиним дієвим способом змусити мешканців не втручатися в газову мережу, а для встановлення нових газових приладів звертатися до спеціалізованих організацій, є припинення подачі газу на ці прилади.

 

Самовільне втручання в газову мережу та не нехтування правилами користування газовими приладам є небезпечним для життя людей. Оскільки природний газ є вибухонебезпечний, то своїми неправомірними діями Ви можете загрожувати не тільки своєму життю та здоров’ю, а й життю та здоров’ю оточуючих Вас людей.

 

Окрім того втручання в газову мережу споживачами природного газу є грубим порушенням «Типової інструкції з безпеки користування побутовими газовими приладами», а саме пункт 7.1, який забороняє проводити самочинну газифікацію будинку (квартири, садового будинку), перестановку, заміну і ремонт газового обладнання.

 

Довідка

Щоб уникнути нещасних випадків, необхідно пам’ятати, що при появі запаху газу слід негайно перекрити крани пальників газової апаратури на газопроводах перед нею, відкрити кватирки. Не можна запалювати вогонь, вмикати і вимикати електроприлади. Не користуйтеся електродзвінками, викличте аварійну газову службу за телефоном 104. Перед користуванням газовими приладами неодмінно провітріть приміщення, перевірте наявність тяги в димових та вентиляційних каналах. У разі пошкодження газового обладнання дзвоніть в управління експлуатації газового господарства району чи міста.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...