Слухай онлайн
Політика

Мирослав Хом'як: Партія "Наш Край" братиме участь у виборах до ОТГ 24 грудня

Партія "Наш Край" братиме участь у всіх виборах об'єднаних територіальних громад у грудні. Таке рішення було прийнято на XIV з'їзді політичної партії "Наш Край", який пройшов 7 листопада.

Як зазначив голова Львівської обласної організації партії «Наш край» Мирослав Хом'як: езультати на виборах до міських ОТГ 29 жовтня показали, що партія "Наш Край" впевнено завойовує симпатії українців. Адже ми впевнено ввійшли в п'ятірку лідерів по Україні".

Комітет виборців України оприлюднив результати на виборах до міських ОТГ

"На даний час, за рішенням партії, ми готуємось до виборів в Кам'янка-Бузькій і Мурованській територіальних громадах Львівщини, які відбудуться 24 грудня. Ми запрошуємо до активної роботи молодь, яка хоче змінювати і розвивати рідний край на краще. Разом ми зможемо зробити Україну сильною і успішною.

Також, хочу зазначити, ми сподіваємось, що Верховна Рада України нарешті розгляне надважливі питання, які необхідні для прискорення децентралізації, ухвалення яких чекає місцеве самоврядування, зокрема, сотні об’єднаних територіальних громад і тисячі громад, які ще в процесі об’єднання. Що нарешті територіальні громади отримають розширені повноваження органів місцевого самоврядування у галузі земельних відносин, і зможуть розпоряджатись землями в межах території відповідних територіальних громад, у тому числі поза межами населених пунктів. А також буде розблоковано процес формування спроможних територіальних громад навколо міст обласного значення", - зокрема зазначив Мирослав Хом'як.

Нагадаємо, що сьогодні в Україні об’єднані громади здійснюють свої повноваження тільки у межах населених пунктів та не можуть вирішувати питання у сфері земельних відносин поза їхніми межами. Це обмежує можливості органів місцевого самоврядування у здійсненні управління, спричинює неефективне використання земельних ресурсів за межами населених пунктів та ускладнює розвиток громад. 

Партія «Наш край» закликає народних депутатів якнайшвидше розглянути проект закону, який розширює повноваження ОТГ у сфері земельних відносин. Документ, у разі його ухвалення, розширить повноваження органів місцевого самоврядування, надасть сільським, селищним та міським радам об’єднаних територіальних громад  повноваження з управління землями в межах території відповідних об’єднаних громад.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ