Слухай онлайн
Cуспільство

Мирослав Хом’як: За Грибовицьку трагедію досі ніхто не покараний

Партія «Наш край» вимагає від влади якнайшвидше ліквідувати наслідки Грибовицької трагедії та покарати винних у смерті рятувальників. Про це заявив Мирослав Хом’як, голова львівської обласної організації політичної партії "Наш край".

«Сьогодні минає 3 роки з того дня, коли неконтрольоване сміттєзвалище в Грибовичах забрало життя трьох рятувальників та інженера-еколога. Проте винуватці досі не покарані. На сьогодні усі чотири колишні чиновники, яких звинувачують у загибелі людей, тільки очікують свого вироку», - зазначив Мирослав Хом’як.

Також, за словами політика, необхідно прискорити рекультивацію Грибовицького полігону та будівництво сміттєпереробного заводу.

«Ситуація зі сміттям в місті все одно залишається загрозливою, тому що пройшло три роки, а обіцяний початок будівництва сміттєпереробного заводу постійно відкладають у довгий ящик та годують людей обіцянками. Установу, яка б займалася утилізацією відходів треба було збудувати ще дуже давно. Так само і провести рекультивацію Грибовицького полігону. Лише цього літа, із трирічним запізненням, там розпочнеться вирівнюваня схилів та «пагорбів» сміттєзвалища. Згодом насиплять захисний шар ґрунту та висадять дерева навколо, хоча це потрібно було робити ще задовго до трагедії! Три роки сміттєзвалище було величезною екологічною проблемою, а конкретні справи збирають робити лише зараз, напередодні виборів», - додав голова «Нашого краю» на Львівщині.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ