Мирослав Сеник та Павло Хобзей привітали випускників Львівського державного ліцею імені Героїв Крут із закінченням навчального року
Слухай онлайн
Політика

Мирослав Сеник та Павло Хобзей привітали випускників Львівського державного ліцею імені Героїв Крут із закінченням навчального року

Сьогодні, 30 травня, у Львівському державному ліцеї імені Героїв Крут відбулася урочиста лінійка, присвячена закінченню навчального року. На святі останнього дзвінка  були присутні голова обласної ради Мирослав Сеник, начальник обласного управління освіти і науки у Львівській області Павло Хобзей, начальник управління з виховної роботи Західного оперативного командування Віктор Омельченко, отець Степан Сус та інші.

У Державному ліцеї навчається 450 вихованців. Цьогоріч ліцей випускає майже 150 курсантів.Сьогодні із закінченням навчального року, а третьокурсників і з завершенням ліцею, прийшли привітати вчителі, працівники ліцею, друзі, батьки і родичі.  Вони побажали ліцеїстам успіхів і снаги до навчання.
Львівський державний військовий ліцей з посиленою військовою та фізичною підготовкою імені Героїв Крут створено на базі колишньої Львівської спеціалізованої школи-інтернату. Ліцей названо в честь загиблих юнаків, які загинули в бою з більшовиками у січні 1918 року під станцією Крути.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...