Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Мирослав Сеник встановив ліміт на використання транспорту та телефону для працівників облради, а також відмінив низку надбавок

Мирослав Сеник встановив ліміт на користування транспортом та телефонним зв’язком для працівників ЛОР. Про це голова ЛОР заявив сьогодні, 31 травня, під час прес-конференції. Вдатися до таких дій Мирослава Сеника змусило те, що за чотири місяці 2006 року ЛОР витратила половину коштів передбачених на її фінансування на весь рік, а саме понад 800 тисяч гривень з 2 млн 600 тисяч річного бюджету. Так, за словами голови ЛОР, станом на 1 травня ЛОР витратила 350 тисяч гривень на транспорт, тоді як на рік на ці потреби становлять 301 тисячу гривень. З метою економії бюджетних коштів голова ЛОР обмежив можливість використання транспорту, насамперед для своїх заступників, а також для потреб постійних депутатських комісій.
Якщо за попередньої каденції ЛОР кожен із заступників голови ЛОР мав право наїздити службовим траспортом 5 500 кілометрів, то відтепер ця цифра зменшена до 2 500 кілометрів. Черговій машині, яка використовується для обслуговування постійних депутатських комісій з 2 000 кілометрів на місяць ліміт зменшили до 1 000 кілометрів. Ліміт на використання службового телефону у ЛОР становитиме 100 гривень на місяць. Як пояснив Мирослав Сеник якщо хтось із працівників ЛОР перебере ліміт на телефон, то на цьому телефоні буде відключено «вісімку» до кінця поточного місяця, коли ж наступного місяця кошти на телефонні розмови надійдуть знову, «вісімку» вмикатимуть. Крім цього, щоб зменшити витрати на утримання апарату ЛОР, Мирослав Сеник скасував низку надбавок до зарплат насамперед для себе та своїх заступників. Зокрема, надбавку за секретність та за знання іноземної мови.
«Жоден із працівників обласної ради не є носієм секретної інформації, тому я не бачу потреби у цій надбавці, так само як і не вбачаю доцільності встановлювати надбавку за знання іноземної мови, адже працівники облради практично не ведуть переписки на іноземній мові та не здійснюють ніяких перекладів», — пояснив голова облради.
Вжиті заходи, за словами Мирослава Сеника, вже на сьогодні дозволили зекономити бюджет обласної ради на 200 тис. грн.
Однак, як зазначив голова обласної ради, не виключено, що в ЛОР з’являться додаткові витрати, якщо вони не працевлаштовані, облрада має ще півроку платити заробітну плату. Поки що невизначеною залишається ситуація із Андрієм Парубієм та Ігорем Держком. Що ж до екс-голови облради Михайла Сендака, то він написав заяву і з сьогоднішнього дня офіційно звільнений з роботи.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ