Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Мирослав Сеник вислухає підприємців

Сьогодні у Львівській обласній раді Мирослав Сеник зустрінеться із громадськими організаціями, які об’єднують підприємців. Про це «Гал-info» повідомив заступник голови Львівської обласної ради Микола Горинь.

 «Пікетувальники під стінами облради висловили дуже жорсткі умови щодо звільнення керівників правоохоронних органів Львівщини. Крім того, вони вимагають звільнення міністра внутрішніх справ Юрія Луценка та генерального прокурора України Олександра Медведька. Голова Львівської обласної ради запропонував організувати зустріч з усіма структурами, які об’єднують підприємців. Думаю, сьогодні буде висловлено низку добре сформульованих, конструктивних думок», – сказав Микола Горинь.
 Водночас, заступник голови облради зазначив, що, крім ситуації, що склалась у Львівській області із вбивствами та замахами на підприємців, у пікеті, в якому взяли участь близько тисячі підприємців, було помітно певні політичні інтереси.  За його словами, зараз у Львівській обласній раді відбувається засідання комісії з питань законності, у якій беруть участь керівники правоохоронних органів. Робота комісії спрямована на відпрацювання проекту рішення для позачергової сесії, яка відбудеться 28 листопада.
 Нагадаємо, відповідне рішення про проведення позачергової сесії було прийнято президією Львівської обласної ради. На сесію депутати запросили голову СБУ, міністра внутрішніх справ, секретаря РНБО та генпрокурора України. Як повідомив Мирослав Сеник,
Львівська обласна рада отримала офіційну позитивну відповідь від Ради національної безпеки та оборони України на запрошення президії взяти участь у роботі сесії.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ