Слухай онлайн
Cуспільство

Мирослава Гонгадзе представить Львів у Вашингтоні

Сьогодні, 15 січня, у Вашингтоні відбудеться нагородження лауреатів Премії сталого розвитку транспорту - The Sustainable Transport Award. Львів номінований на почесну відзнаку у категорії міст, які розвивають свою транспортну систему з акцентом на пішоходах та велосипедах. Місто представить Мирослава Гонгадзе, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Кандидатуру Львова висунула міжнародна організація GIZ за роботу з підготовки ЄВРО-2012, головним акцентом якої було покращення громадського транспорту, пішохідного та велосипедного руху.

Премія Сталого розвитку транспорту вручається групою міжнародних організацій, які працюють над сталою мобільністю. Їх очолює Інститут транспортної політики та розвитку (Institute for Transportation and Development Policy). Премія Сталого розвитку транспорту широко визнана у світовому співтоваристві сталої мобільної. Тому номінація Львова на цю премію – це визнання роботи Львова над сталою мобільністю, заохочення для міста надалі працювати над цим та прекрасна можливість, яка допоможе залучити додаткове фінансування та підтримку.

«Участь Львова у нагородженні дуже важлива для промоції нашого міста. Львів заявить про себе у професійних колах. Це сприятиме інвестиційній активності міста на світовому ринку, розвитку та залученню нових туристичних потоків. Навіть, якщо ми не здобудемо », - розповів Сергій Кіраль, начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ