Слухай онлайн
Cуспільство

Митники знову затримали велику партію контрабандних цигарок

Через митний пост „Шегині” Мостиської митниці до Польщі прямували в службових справах дві порожні вантажівки, якими керували наші співвітчизники. Громадяни повідомили, що не переміщують предметів, обов’язкових до декларування. Однак під час догляду транспортних засобів, в порожнинах днища причепа було виявлено заздалегідь виготовлені схованки, у яких приховувалося 13 900 пачок цигарок вітчизняного виробництва (майже по 7 тисяч пачок цигарок у кожному автомобілі).
Через митний пост „Косино” Виноградівської митниці на батьківщину автомобілем „Деу” 2003 року випуску прямував громадянин Угорщини, який теж повідомив, що не має нічого, обов’язкового до декларування.  Проте під час догляду транспортного засобу у підкрильниках, у запасному колесі та під заднім сидінням автомобіля було виявлено 350 пачок цигарок  вітчизняного виробництва.
В обох випадках дані про тютюнові вироби у митній декларації були відсутні. Цигарки та транспортні засоби, у яких вони переміщувалися, затримані. Складено протоколи про порушення митних правил. Про це повідомила прес-служба Держмитслужби України.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...