Слухай онлайн
Політика  |  Кримінал

Митрополита Володимира змушували відмовитись від посади предстоятеля УПЦ (МП), - Генпрокуратура

Завершено досудове розслідування у провадженні за фактом незаконного впливу на предстоятеля УПЦ (МП), митрополита Володимира (Сабодана), - управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Завершено досудове розслідування у провадженні за фактом незаконного впливу на предстоятеля УПЦ (МП), митрополита Володимира (Сабодана).

Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України закінчено досудове розслідування щодо перевищення службових повноважень працівниками спеціального батальйону судової міліції «Грифон» ГУ МВС України в м. Києві та незаконного позбавлення волі особистого помічника, єдиної довіреної особи та відповідальної особи за лікування предстоятеля Української православної церкви Московського патріархату, Митрополита Київського і всієї України Володимира – Митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського, вікарія Київської митрополії Олександра (Драбинко).

Під час розслідування встановлено, що командир та заступник командира спеціального батальйону судової міліції «Грифон» протягом шести місяців 2013 року, виконуючи незаконний наказ екс-начальника ГУ МВС України в м. Києві В. Коряка, який діяв в інтересах екс-Міністра внутрішніх справ України В. Захарченка, протиправно утримували владику Олександра на території Києва та Київської області з метою змусити його переконати митрополита Володимира відмовитись від посади предстоятеля УПЦ (МП).

В. Захарченку, В. Коряку та двом керівникам СБСМ «Грифон» оголошено про підозру у незаконному позбавленні волі людини та перевищенні своїх службових повноважень. За вказані злочини передбачені покарання у виді позбавлення волі строком до п’яти років.

На даний час командиру СБСМ «Грифон» та його заступнику надано доступ до матеріалів кримінального провадження для ознайомлення.

В. Захарченко та В. Коряк за вчинення вказаного кримінального правопорушення оголошені у розшук.


Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ