Слухай онлайн
Політика

МЗС працює у нормальному режимі – Андрій Дещиця

„Міністерство закордонних справ працює в робочій атмосфері”, – про це „Гал-info” повідомив речник Міністерства закордонних справ Андрій Дещиця. „Всі наші підрозділи працюють в нормальному режимі і виконують поставлені перед ними завдання”, – наголосив речник МЗС.
 „Натомість призначений виконувачем обов‘язків міністра закордонних справ Володимир Огризко не виключає, що засідання Україна – трійка ЄС може бути перенесено в зв’язку з відставкою Бориса Тарасюка з посади голови МЗС”, – повідомляє однин з київських сайтів.
Андрій Дещиця, відповідаючи на запитання, чи відома йому особа, яка стане наступником Бориса Тарасюка, зазначив: „Мені про це нічого не відомо, оскільки вирішити це питання уповноважений Президент. Однак до призначення нового міністра закордонних справ його обов'язки виконуватиме перший заступник МЗС Володимир Огризко”.
Нагадаємо, що вчора, 30 січня, міністр закордонних справ Борис Тарасюк подав у відставку. Водночас, як заміну собі, Борис Тарасюк запропонував Президенту вибрати поміж Олександром Чалим, Костянтином Грищенком та Володимиром Огризком.
Натомість у колах, наближених до Президента, серед потенційних претендентів на посаду міністра закордонних справ називають також прізвища заступників голови секретаріату Президента Олександра Чалого і Арсенія Яценюка.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ