Слухай онлайн
Політика

МЗС Швеції: Прийняті 16 січня українські закони - найрепресивніші у Європі

Пакет законів, прийнятих представниками провладної більшості у Верховній Раді України 16 січня, є репресивним по суті. Про це заявив міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт перед початком засідання Ради ЄС на рівні міністрів закордонних справ.

"Думаю, важливо, щоб ми відреагували на пакет репресивних законів, який було прийнято в четвер у Києві. Це найбільш репресивний пакет законів, який було прийнято будь-яким європейським парламентом за десятиліття", - сказав Більдт.

Голова МЗС Швеції також не виключив можливість застосування санкцій проти України. "Я цього не виключаю, але я б не виносив це питання на порядок денний сьогодні. Подивимося, як буде розвиватися ситуація", - сказав Більдт.

Нагадаємо, 16 січня провладна більшість у Верховній Раді, окрім держбюджету на 2014 рік, у "ручному режимі" прийняла низку законів без обговорення.

Зокрема, Рада посилила обмеження на проведення масових акцій, амністувала беркутівців, які били мирних демонстрантів, ввела відповідальність за наклеп і жорстко регламентувала діяльність ЗМІ.

DT.UA

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ