Слухай онлайн
Економіка

На 11 збільшилась кількість водіїв трамваїв у Львові

Уперше за останні два роки ЛКП «Львівелектротранс» спільно зі службою зайнятості вдалося сформувати групу для навчання за професією «водій трамваю». Вчора, 24 березня, одинадцять слухачів курсів успішно склали іспити і вже найближчими днями приступлять до виконання своїх обов’язків.
Теоретичні знання новоспечені водії здобували у комунальному підприємстві «Львівський обласний навчальний центр підготовки та підвищення кваліфікації робітників, ІТП і спеціалістів для виконання робіт з особливою небезпекою», а практичні навики — безпосередньо у «Львівелектротрансі».Більшість із них зі специфікою роботи водія електротранспорту добре знайомі, адже раніше вони працювали на підприємстві кондукторами. А після скорочення, яке відбулося у вересні 2008 року, ці люди заявили про бажання перекваліфікуватися на водіїв.
«Завдяки кадровому поповненню з числа випускників нашої школи і частково колишніх водіїв, які свого часу з різних причин покинули роботу в депо і тепер до нас повернулися, про проблему дефіциту водіїв трамваю можемо на деякий час забути, — говорить директор першого трамвайного депо Богдан Вовк. — Уже сьогодні, маючи в достатній кількості водіїв, ми на дві одиниці збільшили випуск трамваїв на лінію».
У ЛКП «Львівелектротранс» кажуть, що, на жаль, набрати школу водіїв тролейбуса наразі не вдається — немає претендентів. Повідомили у прес-службі Львівської міськради.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ