Слухай онлайн
Cуспільство

На 2013 рік Львівській області потрібно більше як 20 тис. тонн збагаченого вугілля

1 лютого під час наради з головами РДА під керівництвом заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Івана Груника розглянуто питання щодо процедури визначення генерального замовника закупівлі вугілля для бюджетних установ області. Повідомила прес-служба Львівської ОДА.

У своїй доповіді т.в.о. директора Департаменту ЖКГ, розвитку інфраструктури та ПЕК облдержадміністрації Ігор Цейтлін поінформував присутніх про доручення голови обласної державної адміністрації Михайла Костюка щодо кардинального покращення ситуації із забезпеченням вугілля бюджетних установ області.

Зокрема, за словами Ігоря Цейтліна, йдеться про поставку вугілля через генерального замовника, що  має наступні переваги: забезпечення відповідної якості вугілля та термінів поставок; забезпечення комісійного приймання вугілля із залученням контролюючих служб з відбором відповідних проб, що дасть можливість захистити керівників бюджетних установ від постачання неякісного вугілля та не допустить відкриття кримінальних справ; задіяння в повній мірі власного виробника вугільної продукції.

Учасники наради обговорили основні кроки  для реалізації закупівель, а також було узгоджено процедуру визначення генерального замовника із закупівлі вугілля для бюджетних установ області.

За підсумками наради Іван Груник доручив головам райдержадміністрацій надати на основі рішення районної ради звернення до голови ОДА щодо визначення генерального замовника із закупівлі вугілля за кошти місцевого бюджету у 2013-2015 роках.

Зазначимо, на 2013 рік Львівській області потрібно більше як 20 тис. тонн збагаченого  вугілля.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ