Слухай онлайн
Політика

На археологічні дослідження площі Ринок потрібно близько двох років

На реставраційні роботи на площі Ринок з державного бюджету ще не надійшло жодної копійки – заявив сьогодні, 17 квітня, під час засідання „круглого столу” начальник управління охорони історичного середовища Андрій Левик.
За його словами, гроші було закладено у зв’язку зі святкуванням 750-річчя міста. Проте наразі другий транш у розмірі 50 млн грн ще не надійшов. У цьому транші, власне, і передбачено 100 тисяч грн на археологічні роботи на площі Ринок. Ще стільки ж для цієї мети передбачено у міському бюджеті Львова. За словами археолога Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича Юрія Лукомського, наразі цих коштів мало б вистачити. Проте, як зазначали фахівці під час засідання „круглого столу” у Львівській асоціації розвитку туризму, кошти на археологічні дослідження у Львові слід виділяти щорічно, а не епізодично на честь святкування ювілею.
«Щоб провести ґрунтовні археологічні дослідження на площі Ринок, потрібно близько двох років. Крім того, є ще вулиця Руська, де теж є багато цікавого. Проте це мають бути планомірні дослідження і кошти слід виділяти на них регулярно. Лише тоді у Львові можна щось зробити», – переконаний Андрій Левик.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...