Слухай онлайн
Cуспільство

На Донеччині триває відновлення об’єктів інфраструктури

Фото ООС
Фото ООС
Фото ООС
Фото ООС
Фото ООС
Фото ООС
Фото ООС
Фото ООС
Фото ООС
Фото ООС
Фото ООС
Фото ООС
1/6
Упродовж тижня продовжують виконуватися заходи з відновлення пошкоджених об’єктів інфраструктури Донецької області. Про це повідомляє Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін, - інформує пресцентр ООС.

Так, із 19 по 21 жовтня тривали роботи з відновлення трубопроводу колекторів одного із бахмутських підприємств. Українська сторона СЦКК спільно з СММ ОБСЄ забезпечила гарантії безпеки та дотримання режиму припинення вогню. Виконання цих робіт дозволить відновити стан екологічної безпеки навколо об’єктів підприємства.

Також цими днями вдалося розпочати роботи з усунення поривів водопроводу підживлення Вуглегірської ТЕС в районі населеного пункту Миколаївка Друга. Навіть попри відсутність гарантій безпеки з боку окупаційної адміністрації Російської Федерації, працівникам підприємства у взаємодії з Українською стороною СЦКК вдалося усунути п’ять місць пошкоджень водопроводу. Ця ділянка розташована на безпечній відстані від лінії розмежування.

УС СЦКК сподівається на отримання гарантій безпеки від окупаційної адміністрації Російської Федерації, які дозволять усунути пориви на усій дистанції водопроводу від населеного пункту Курдюмівка до самої Вуглегірської ТЕС.

Крім того, 20 жовтня тривали роботи з очищення дамби мулонакопичувача ЦЗФ “Щербинівська”. Попри запроваджений режим припинення вогню та відсутність ведення активних бойових дій, у цьому районі постійно знешкоджуються вибухонебезпечні предмети. Так, група розмінування ДСНС України знешкодила ручну гранату РДГ-7, встановлену у вигляді розтяжки, яка, на щастя, не спрацювала. Завдяки вправним діям рятувальників були збережені життя працівників підприємства.

Українська сторона СЦКК й надалі своєчасно і якісно виконуватиме заходи, спрямовані на відновлення пошкодженої інфраструктури та підтримання екологічної безпеки на Донбасі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ