Слухай онлайн
Cуспільство

На екологічному конкурсі у Львові перемогли дитячі роботи про метелика та харчові добавки

За підтримки Держуправління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області 14 квітня 2010 р. в приміщенні НВК „Школи-ліцей „Оріяна” відбувся міський конкурс учнівських науково - дослідницьких робіт „Екологічні проблеми та раціональне використання природних ресурсів м. Львова та Львівської області”. Міський конкурс проводився оргкомітетом навчально-виховного комплексу „Школи-ліцею „Оріяна” спільно з Управлінням освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Представник Державного управління охорони навколишнього природного середовища ву Львівській області взяла участь у роботі журі конкурсу.

У конкурсі взяли участь 35 учнів з різних шкіл і гімназій м. Львова. Учасників конкурсу розподілили на дві секції:

1. „Екологічні проблеми та раціональне використання природних ресурсів Львівської області”

2. Екологічні проблеми та раціональне використання природних ресурсів м. Львова”.

У створених секціях звучали виступи на різну природоохоронну тематику, а саме: „Збереження виду Павиноочки грушевої на території Львівської області”, „Екологічні проблеми та раціональне використання лісових ресурсів Львівської області”, „Весняні повені Львівщини та їх антропогенний вплив”, „екологічні проблеми та раціональне використання водних ресурсів м.Львова та Львівської області”, „Вплив транспорту на екологічну ситуацію у м.Львові: аналіз і перспективи”, „Забруднення атмосфери м.Львова оксидами нітрогену”, „Вплив забрудненого середовища на рослини Стрийського парку”, „Екологічні проблеми сучасності: вживання продуктів харчування, які містять харчові добавки та барвники, що впливають на стан здоров'я населення Львова”, і інші.

Переможцем конкурсу у першій секції визнано представника ССЗШ № 45 Андріанова Володимира, який презентував присутнім науково-дослідницьку роботу на тему: „Збереження виду Павиноочки грушевої на території Львівської області”. У другій секції переможцем стала представниця ЛНВК „Школи-садка „Провесінь” Петришин Марія з темою: „Екологічні проблеми сучасності: вживання продуктів харчування, які містять харчові добавки та барвники, що впливають на стан здоров'я населення Львова”.

Переможцям і всім учасникам конкурсу від імені Держуправління вручено екологічні публікації: бюлетень „Екологія Львівщини 2008”, довідник - атлас „Природні ресурси Львівщини”, календарі екологічного спрямування.

Проведення конкурсу „Екологічні проблеми та раціональне використання природних ресурсів м. Львова та Львівської області” має великий позитивний вплив на розвиток екологічної свідомості. При підготовці до конкурсу екологічного спрямування учні вникали у проблематику, яка існує у природоохоронній сфері м. Львова.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");