Слухай онлайн
Культура

На фестивалі "Ту Стань-2007" виступатиме "Кому вниз" та легендарний тустанський змій

На цьогорічному фестивалі середньовічної культури "Ту Стань-2007", який відбудеться 8-9 вересня у селі Урич Сколівського району, організатори обіцяють показати каменеметну машину, якій немає аналогів в Україні та оживити легенду Тустані – змія, який дихатиме вогнем та вступить у бій з воїнами. Про це сьогодні, п’ятого вересня, на прес-конференції повідомив директор Державного історико-культурного заповідника "Тустань" Василь Рожко.
„Цей фестиваль проходить вдруге, ми маємо змогу зробити більш якісне свято у мистецькому плані, а також в організаційному”, – розповів Василь Рожко.
За словами продюсера мистецької частини фестивалю "Ту Стань-2007" Дмитра Кацала, на свято приїде сотня воїнів з усієї України. „Фестиваль буде досить насиченим: це і футбол у латах, і кінні забави, а також ігрища – біг на колоді, в яких зможуть брати участь гості фестивалю”, – розповів Дмитро Кацал.
Як повідомив Дмитро Кацал, на святі виступатимуть гурти "Львівські Менестрелі", "Дивні", "Русичі", спеціальний гість - гурт "Кому вниз".
Музична частина фестивалю буде також представлена виступами рок-гуртів, танцювальних колективів та виступами самодіяльних гуртів з довколишніх сіл та районів від місця проведення фестивалю.
За словами організаторів, у рамках фестивалю працюватиме ярмарок народних ремесел Княжої Русі XII століття – ковальство, гончарство, різьбарство та майстер-класи, де кожен охочий зможе долучитися до виготовлення ремісничих речей.
 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");