Слухай онлайн
Політика

На Грушевського триває перемир'я

Станом на 10.30 ранку між представниками правоохоронних органів і протестувальниками на вулиці Грушевського в центрі Києва, де нещодавно були силові протистояння, зберігається перемир'я. Як передає кореспондент УНІАН, ніяких активних дій з боку силовиків і з боку мітингувальників не спостерігається.

У другому ряду барикад перебуває кілька сотень людей. Багато хто з них видерлися на барикади і дивляться у бік силовиків, час від часу викрикуючи гасла Майдану.

Біля барикад перебуває близько 1 тисячі осіб. Люди постійно підходять, переміщаються невеликими групами.

У першому ряду барикад, біля згорілих автобусів, близько сотні мітингувальників. Вони гріються біля багать, що залишилися від шин, які горіли. Іноді мітингувальники підкидають шини, підтримуючи вогонь.

Також активісти гріються біля бочок з вогнем.

За колонами стадіону «Динамо» протестувальники укріплюють барикади. Вони збивають сніг, збирають його в мішки, поливають водою і укріплюють барикади між стадіоном і Маріїнським парком.

Як повідомляв УНІАН, вночі з 25 на 26 січня активісти зайняли Український дім у центрі Києва і виставляють біля нього охорону. У захопленій будівлі буде розташовано пункт обігріву і прес-центр.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ