Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

На кордоні зі Словаччиною прикордонниками затримано 39 нелегалів з Молдови, Індії, Пакистану та Бангладеш

На кордоні зі Словаччиною прикордонники затримали дві групи незаконних мігрантів чисельністю 39 осіб – повідомляє офіційний сайт ДПСУ.

Дві групи незаконних мігрантів затримали прикордонники Чопського прикордонного загону. У першому випадку на ділянці застави „Великий Березний” під час спроби порушення державного кордону було затримано шістьох громадян Молдови. Вони намагались незаконним шляхом потрапити у сусідню Словаччину.
У іншому випадку в результаті спеціальної операції прикордонні наряди від застави „Новоселиця” загалом виявили 33 іноземців, що намагались порушити кордон. При розгляді виявилось, що серед них 13 громадян Пакистану, 10 громадян Індії та 10 громадян Бангладеш.
Зараз з усіма затриманими проводиться відповідний розгляд у прикордонних підрозділах. Протягом п’яти місяців 2006 року українськими прикордонниками було затримано 7281 незаконного мігранта. З них 1499 осіб були затримані за незаконне перетинання державного кордону; 1393 особи - при спробі порушити кордон поза пунктами пропуску; 628 іноземців були затримані за порушення правил перебування в Україні.
Ще 5139 іноземців були не пропущені органами охорони державного кордону в Україну як потенційні незаконні мігранти.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...