На Львівщині буде створено пять центрів по запобіганню торгівлею людьми та притулок для жертв торгівлі
Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині буде створено п’ять центрів по запобіганню торгівлею людьми та притулок для жертв торгівлі

У рамках проекту «Центр роботи з жертвами торгівлі людьми» будуть створені Центри по запобіганню торгівлі людьми в 5-ти містах області: Дрогобич, Борислав, Старий Самбір, Сколе, Мостиська, а також притулок для жінок, які потерпіли від цього явища. Про це йшлося 5 жовтня 2006 року на презентації у БФ «Карітас Самбірсько - Дрогобицької Єпархії УГКЦ» інноваційних моделей соціальних послуг, створених для проекту «Центр роботи з жертвами торгівлі людьми», який розпочинається за фінансової підтримки Українського Фонду Соціальних Інвестицій (УФСІ). Повідомляє сайт УГКЦ.
Метою цього проекту є інформування населення малих віддалених населених пунктів про проблеми торгівлі людьми та способи попередження цього явища, а також допомога потерпілим. Вперше в малих містечках Львівської області створюються такі центри, які своєю діяльністю охоплять мешканців сільських та гірських населених пунктів. Консультативні центри діятимуть на базі місцевих „Карітасів", які вже існують в даних містах і завоювали собі авторитет та довіру у громадах, а завдяки УФСІ вони будуть обладнані оргтехнікою та зможуть ефективно працювати.
За даними Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда – Україна» більшість жертв торгівлі людьми походить із сільської місцевості. За статистикою БФ «Карітас» в деяких гірських селах Сколівського та Старосамбірського районів є села, де 50 - 60% жителів працездатного віку виїхало за кордон. У віддалених маленьких містечках та селах існує велика проблема непоінформованості населення. Тому новостворені центри по запобіганню торгівлі людьми в 5 районних містах Львівської області будуть вести інформативно-превентивні заходи по запобіганню торгівлі людьми, а також займатимуться консультуванням людей, які збираються виїжджати закордон або повернулись із зарубіжжя, соціальні працівники при виявленні людей, які потерпіли від торгівлі людьми будуть скеровувати їх до головного Координаційного центру в м. Дрогобичі, де жертви торгівлі людьми зможуть отримати більш кваліфіковану консультативну, психологічну, реінтеграційну, гуманітарну та іншу допомогу, при потребі - безпечний притулок. За сприяння УФСІ притулок для жертв торгівлі людьми буде відремонтовано та відповідно обладнано.
Вартість проекту „Центр роботи з жертвами торгівлі людьми", підтриманого Українським Фондом Соціальних Інвестицій, двісті п'ятдесят тис. гривень, в тому числі внесок громади становить п'ятдесят тис. гривень.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...