Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині частішають випадки махінацій із платіжними пластиковими картками

На Львівщині частішають випадки махінацій із платіжними пластиковими картками — повідомив «Гал-info» начальник відділу Управління державної служби боротьби з економічними злочинами УМВС України у Львівській області Василь Телиця.
Так, за його словами,  від початку року зафіксовано вже два таких злочини, тоді як ще кілька років тому вони майже взагалі не траплялися.
 Як розповів Василь Телиця, зараз у суд направлено кримінальну справу проти трьох осіб, серед яких один колишній львів’янин, а тепер громадянин Ізраїлю, які за викраденими паспортами виробили платіжні пластикові картки і намагалися зняти з банківського рахунку за ними гроші. В одному із банків Львова злочинці в такий спосіб отримали 47 тисяч гривень й були затримані при спробі зняти ще 10 тис. грн.
 «Злочинці, коли крали паспорти, мусили знати про те, що у клієнтів є банківський рахунок й скільки на ньому є грошей. Очевидно, зловмисники слідкували за своїми жертвами», — говорить Василь Телиця.
 Щоправда, випадки, коли зловмисники намагаються зняти за платіжними картками з чиїхось рахунків великі суми грошей, трапляться досить рідко, адже це завжди викликає особливе зацікавлення у працівників безпеки банків. Отож махінатори значно частіше «спокушаються» на достатньо невеликі суми грошей.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...