Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині дільничні офіцери поліції прозвіітували перед громадянами

Відповідно до наказу Міністерства внутрішніх справ України, дільничні офіцери поліції та поліцейські офіцери громад прозвітували перед мешканцями та громадами про роботу, пророблену на поліцейських дільницях у першому півріччі 2020 року.

У зв’язку з карантинними заходами, правоохоронці звітували на офіційних інтернет-сторінках сільських, селищних та міських рад, а також територіальних відділів та відділень поліції Львівщини. Про це Гал-інфо повідомили в прес-службі Поліції Львівської області.

У звітах дільничні офіцери поліції та поліцейські офіцери громад надавали інформацію про криміногенну ситуацію на території поліцейської дільниці, вжиті заходи для запобігання та протидії правопорушенням, давали громадянам поради як не стати жертвою злочинців, а також рекомендації щодо недопущення розповсюдження та запобігання зараженню коронавірусною інфекцією. Також в онлайн-режимі правоооронці приймали від громадян пропозиції щодо покращення своєї роботи та провадили діалог на актуальні для громади теми.

Зазначимо, що останнім часом зросла кількість звернень до дільничних офіцерів поліції, що свідчить про зростання довіри до правоохоронців.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");