Слухай онлайн
Політика

На Львівщині готуються до скупки паспортів – депутат облради

На даний час вже відомо про п’ять ймовірних варіантів майбутніх фальсифікацій в ході президентських виборів у Львівській області. Про це “Гал-інфо» заявив депутат Львівської обласної ради Микола Сипливий.

«Як мені повідомили з оточення однієї з партій, вже є щонайменше 5 таких варіантів, – каже Сипливий. – Одна з заготовок це скуповування паспортів, щоби виборець не міг прийти проголосувати на дільницю».

 

Як зазначив депутат, крім того, заплановано організувати так звану «карусель». «По селах агітують за те, щоби взагалі не брати участь у голосуванні. Практикуватиметься й варіант купування голосу з підтверджуючою фотографією. А у Старосамбірському, Турківському та Сколівському районі створена коаліція, представники якої «дружать» проти Юлії Тимошенко. І на посади голів, заступників і секретарів комісій поставили «своїх» людей або представників технічних кандидатів», –  повідомив Микола Сипливий.

 

За словами депутат, оплата за те, щоби виборець не пішов на дільницю або віддав свій паспорт коливається від 100 до 200 грн.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ