Слухай онлайн
Надзвичайні події

На Львівщині нема електрики у 244 поселеннях: найгірше у Жовківському, Радехівському та Сокальському районах

Станом на 12 год. сьогодні, 23 січня у Львівській області знеструмлено 75 ліній електропередачі напругою 6-10 кВ повністю та 38 частково; 244 населені пункти повністю та 39 частково у Жовківському, Сокальському, Кам’янка-Бузькому, Радехівському, Яворівському, Бродівському районах. Повідомив відділ корпоративних зв’язків ПАТ “Львівобленерго”.

Сьогодні до кінця дня планується відновлення роботи половини з відключених ліній електропередачі.

„Найгірша ситуація в нас складається по Жовківському, Радехівському та Сокальському районах. Туди кинуті найбільші сили і ресурси нашого Товариства для відновлення мереж”, - наголосив технічний директор ПАТ „Львівобленерго” Володимир Романишин сьогодні під час брифінгу.

Для відновлення електропостачання споживачам задіяно 320 працівників Товариства у складі 69 бригад та 86 одиниць техніки.

До ліквідації наслідків негоди додатково залучена техніка та працівники з інших структурних підрозділів ПАТ „Львівобленерго”, МНС, комунальних підприємств, ЗАТ „Електро”тощо.

Основними причинами вимкнень електромереж стали обриви проводів, тросів внаслідок інтенсивного намерзання ожеледі, а також падіння обледенілих дерев на лінії електропередачі.

Стінка ожеледі на проводах становить до 20-25 мм, що вдвічі перевищує допустимі норми.

Намерзання ожеледі на електроустановках та опорах ліній електропередачі ускладнює проведення аварійно-відновлювальних робіт.

ПАТ „Львівобленерго” вчергове звертається до мешканців Львівщини — будьте уважними та обережними!

Якщо Ви побачили обірваний провід лінії електропередачі, необхідно:

  • не наближатися до обірваного проводу на відстань до 8 метрів, аби не бути ураженим електричним струмом;
  • організувати охорону місця, де є обірваний провід до приїзду оперативно-виїзної бригади ПАТ „Львівобленерго”;
  • терміново повідомити ПАТ „Львівобленерго” за телефоном (032) 239-24-55, 239-20-05 по місту Львову та області, 15-68 по місту Львову (цілодобово), або диспетчерські служби районів електричних мереж.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ