Слухай онлайн
Економіка

На Львівщині обсяг промислової продукції зріс на 9%

Обсяг промислової продукції відносно січня-березня 2019 року зріс на 8,9%. Про це повідомили у Головному управлінні статистики у Львівській області, - інформує прес-служба ЛОДА.
Фото: Львівська ОДА

Збільшення обсягу виробництва відбулося на підприємствах з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів на 40,4%, хімічних речовин і хімічної продукції – на 32,3%, металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів – на 6,6%, добувної промисловості та розроблення кар’єрів – на 6,0%, текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 2,0%. 

У січні-лютому 2020 року підприємства реалізували промислової продукції на 16,6 млрд.грн. Найвищою була частка підприємств з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – 29,4% від загального обсягу реалізованої продукції. Підприємствам з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря належало 25,2%, машинобудування – 8,3%, добувної промисловості та розроблення кар’єрів – 7,9%, з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – 7,7%.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, на Львівщини тривають активні весняно-польові роботи.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ