Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині офіційно працює понад 733 іноземці із 59 країн

Станом на 01.09.2021 року понад 400 працедавців Львівщини використовували працю іноземних громадян. Про це повідомили у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Львівського обласного центру зайнятості.

Загалом у січні-серпні цього року Львівський обласний центр зайнятості надав дозволи чи продовжив термін їхньої дії на використання праці 733 іноземців із 59 країн (8-ми країн СНД і 51-ї країни світу), що на 136 дозволів більше, ніж було в аналогічному періоді торік. Левова частка (75%) дозволів була видана підприємствам, установам та організаціям, що зареєстровані та функціонують у Львові.

Половина тих, хто отримав дозвіл на працю, обіймають керівні посади та відносяться до категорії «засновники та/або учасники, а також бенефіціари (контролери) юридичної особи, створеної в Україні». Ще 30% становлять кваліфіковані спеціалісти, а 20% – відряджені та наймані працівники.

«В основному праця іноземців застосовується у таких галузях економіки як виробнича діяльність – 30%, будівництво – 20%, сільське господарство та ІТ-індустрія по 15%, торгівля – 10%, сфера обслуговування та надання послуг – 5%, інші галузі – 5%», – повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк.

Він також зазначив, що найбільше дозволів на працевлаштування отримали громадяни Турецької Республіки (127), Республіки Польща (89), Індії (38), Німеччини (11), Білорусії (10), а із США – 4, Російської Федерації – 3.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ