Слухай онлайн
Економіка

На Львівщині озимі культури загинули на 15 тисячах гектарів – Михайло Кожушко

У Львівській області загинули озимі культури на 15 тисячах гектарів. Про це сказав начальник головного управління агропромислового розвитку ЛОДА Михайло Кожушко.
За його словами, погодні умови, що склалися в кінці другої та третьої декади січня, значною мірою вплинули на зимівлю озимих. За попередніми даними площа пересіву або підсіву становить 15 тисяч гектарів, що є в 10,5% від всієї площі посівів озимих.
Як сказав Михайло Кожушко, найбільше постраждали від погодніх умов Перемишлянський та Миколаївський райони. Як зазначає Михайло Кожушко, в минулому році у зв’язку з поганими погодніми умовами не було досіяно озимі культури, тому в цьому році для проведення весняно-польових робіт збільшиться площа ярих культур. Для  того, щоб компенсувати недосіви. Загалом буде збільшено на 28 тисяч гектарів посів ярих культур, ніж у 2005 році. Як зазначає Михайло Кожушко, ціна на пшеницю не збільшиться, тобто це не вплине на валове виробництво зерна. „Збільшення витрат на посів загалом не вплине на валове виробництво”, — зазначив Михайло Кожушко.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");