Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Надзвичайні події

На Львівщині піротехніки ДСНС знешкодили п'ять боєприпасів часів Другої світової війни

Протягом 25 квітня піротехнічні підрозділи ДСНС у Львівській області вилучили та безпечно знищили п'ять вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни, повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Львівській області.

У Львові на вулиці Замарстинівській, на території садівничого кооперативу, під час земляних робіт було виявлено 75-мм артилерійський снаряд, який оперативно знешкодила піротехнічна група ДСНС.

Крім того, у селі Неслухів Львівського району під час земляних робіт було знайдено дві протипіхотні міни часів Другої світової війни, а у селищі Куликів цього ж району на відкритій території виявили дві 82-мм мінометні міни. Усі небезпечні предмети були вилучені та знищені встановленим порядком.

Головне управління ДСНС Львівщини звернулося до громадян з наполегливим проханням дотримуватися правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних знахідок. Рятувальники закликають не торкатися підозрілих предметів, не намагатися їх переміщувати чи розбирати, а також не кидати у вогонь. У разі виявлення небезпечної знахідки слід негайно повідомити за номерами "101" або "102".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ