Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині побільшало спеціалістів туристичного супроводу

Напередодні, 8 липня, у музеї етнографії та художнього промислу випускникам ліцензованих курсів центру "Мандри-Плюс" урочисто вручили посвідчення екскурсоводів та гідів-перекладачів. Про це повідомили 9 липня Гал-інфо у пресслужб ЛОДА.
Фото Львівська ОДА

Директорка курсів та заслужена працівниця туризму України Наталія Гладілова задоволена підготовкою цьогорічних фахівців і у вітальному слові наголосила на важливості їхньої професії.

"Ви  –  головні в туризмі насправді, і ви маєте це завжди пам’ятати. Робота, яку роблять менеджери - важлива, але нас однаково турист не бачить. Він буде судити по тому як ви все подасте, як ви спрацюєте, –  наголосила пані Наталія. –  Багато хто недооцінює ролі гіда, але саме від вас залежить скільки туристів і які саме туристи будуть приїжджати до Львова і до України".

Під час заходу випускники присяглись при роботі з іноземними та вітчизняними туристами достойно та з самоповагою представляти Україну, український народ і львів’ян, а також свято берегти професійну честь гіда і строго дотримуватись етики екскурсовода та гіда-перекладача.

Від управління туризму та курортів облдержадміністрації кваліфікованих спеціалістів привітала провідний спеціаліст Юлія Стукало.

"Направду дуже радіємо, що Львівщина наповнюється новими професійними екскурсоводами та гідами-перекладачами, бо саме ви презентуєте область для наших гостей. Від вас залежить правдиве, актуальне подання інформації стосовно соціально-економічного, культурного, історичного розвитку регіону. В нас спільна мета – ми прагнемо, щоб туристи, які вже бачили Львів та область, вертались за новими враженнями, відкриваючи для себе нові туристичні локації та позитивні враження. Цінуємо вашу роботу та поважаємо ваш вклад", –  зазначила Юлія Стукало.

Додамо, що це вже 21 випуск центру "Мандри-Плюс", який готує екскурсоводів та гідів-перекладачів за міжнародним стандартом.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ