Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині представили новий туристичний шлях

10 червня у межах засіданні експертної комісії з питань мережі туристичних шляхів на території Львівської області розглянули ряд важливих питань. Серед них – презентація туристичного шляху від Високого Замку до ведмежого притулку "Домажир". Про це повідомили 11 червня Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.
Photo by form PxHere

Протяжність нового велошляху - 26 км. Його заплановано ознакувати в рамках Програми розвитку туризму та курортів у Львівській області на 2021-2025 роки та за фінансової підтримки ведмежого притулку "Домажир" і міжнародного благодійного фонду "Four Paws". На маршруті встановлять необхідну кількість навігаційних знаків та 4 інформаційні стенди.

Заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний, який теж був учасником дискусії зазначив, що інформація про веломаршрут буде розміщена на матеріальних носіях та доступна в інтернеті, в тому числі через використання QR-кодів.

"Зараз готується програма обласної державної адміністрації з діджиталізації у Львівській області, тому маємо можливість скористатися її ресурсами, для того, щоб відобразити наявні маршрути в інтернеті, - наголосив Віталій Загайний. - Це серйозний крок назустріч нашим велотуристам, у яких не буде прив’язки до матеріального, розміщеного у чітко визначеному місці банера чи іншого інформаційного матеріалу, а буде можливість скористатися своїм гаджетом по маршруту у будь-якій точці, де є інтернет. Цей спосіб значно розширює можливості велотуриста".

Вже 26 червня заплановано велопробіг новим туристичним шляхом, що отримав назву R60. Він доповнить міжнародний велошлях №490 в межах проєкту "Ровелове Розточчя" - разом попри кордони".

Учасники засідання згадали і про інший міжнародний шлях – Е8, який попередньо мав проходити територією чотирьох областей України, зокрема і Львівської. Спершу фахівці розроблять траєкторію шляху територією України, по якій мав би проходити міжнародний велошлях Е8, а потім на основі цього, управління туризму та курортів ЛОДА скерує листа до Європейської Спілки Мандрівників, а також попросить підтримки у Всесвітньої туристичної організації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ