Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині психологів викличуть до військкоматів

На Львівщині під часмобілізаціїдо роботи у ввійськкоматах залучатимуть психологів. Про це йдеться у розпорядженні, яке підписав заступник голови Львівської ОДА Юрій Підлісний (від 14 січня цього року).

Подаємо текст розпорядження:

«На виконання доручення Міністра оборони України від 17.12.2014 № 8385/з та мобілізаційних директив Генерального штабу Збройних Сил України від 29.12.2014№ 322/2/01462 та № 322/2/01463, з метою належного професійно-психологічного вивчення окремих категорій військовозобов’язаних, які призиваються за мобілізацією, враховуючи листа Львівського обласного військового комісаріату від 09.01.2015 №147:

1. Головам районних державних адміністрацій, міським головам міст обласного значення:

1.1. Вжити заходів щодо залучення осіб, що працюють на посадах психологів підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності (надалі – психологи), для роботи у військових комісаріатах з урахуванням місця їх дислокації, на період проведення мобілізації.

1.2. Надати списки осіб, визначених п.1.1., районним (міським) військовим комісаріатам та Львівському обласному військовому комісаріату.

2. Львівському обласному військовому комісаріату:

2.1. Визначити місця для роботи психологів у військових комісаріатах області на період мобілізації.

2.2. Організувати інструкторсько-методичні заняття з залученими психологами.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації згідно з розподілом функціональних обов'язків».

Нагадаємо, 20 січня має розпочатися четверта хвиля мобілізації до ЗСУ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ