Слухай онлайн
Економіка

На Львівщині розширився асортимент овочів, які реалізуються уроздріб

На Львівщині розширився асортимент овочів, які реалізуються уроздріб. Про це «Гал-info» повідомив фахівець з ринкової інформації Проекту Аграрного маркетингу Сергій Гавришев.
За його словами, з приходом весни та з потеплінням покупці плодоовочевої продукції знову почали надавати перевагу роздрібним ринкам перед іншими формами торгівлі, адже у продуктових магазинах, де є овочеві відділи, ціни на овочі та фрукти вищі за ті, що на ринку, на 10-25% залежно від виду.
Поряд зі зростанням продажів овочів зріс також і асортимент, зокрема, порівняно з минулим тижнем на ринку з'явилися капуста брокколі та цвітна, редиска, баклажани, молода картопля. «Порівняно з традиційними овочами для цього часу обсяги продажів не дуже значні, але втішає той факт, що зараз можна вибрати овочі за своїм смаком і за гаманцем, адже продукція, яка лише з'явилася на ринку, досить дорога і багатьом покупцям не по кишені», - сказав Сергій Гавришев.
Зокрема, капуста брокколі коштує 25 грн/кг, цвітна - 18-20 грн/кг, редиска - 5-6 грн за пучок, баклажани - 15 грн/кг, молода картопля - 7 грн/кг. «Проте продавці говорять, що, по-перше, таку дорогу продукцію вони тримають для асортименту, а по-друге, і на ній можна трохи заробити, адже націнку вони ставлять також вищу, ніж з іншої продукції», - зауважує Сергій Гавришев.
Вся продукція, крім редиски, імпортна, в основному з Голландії, крім картоплі, яка також пропонується з Єгипту, Ізраїлю та Марокко.
У Львові функціонує  8 супермаркетів, чого замало для такої кількості населення - 800 тис. чол. і міста такого розміру. Тому при настанні сприятливих умов для торгівлі збільшилася і кількість продавців продукції, і кількість покупців –сказав Сергій Гавришев.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");