Слухай онлайн
Здоров'я

На Львівщині тестування шляхом ІФА проводитимуть у шістьох установах

Як повідомили Гал-інфо у прес-службі ЛОДА, Центр громадського здоров’я, служба крові та чотири заклади охорони здоров’я в області розпочнуть тестування методом імуноферментного аналізу.
Фото: Львівська ОДА

Про це розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис: «Перш за все тестуватимуть медиків, контактних осіб, поліцейських та призовників. В області є 26 установ, які можуть робити такі тести. Визначатимуть наявність імуноглобуліну М, який вказує на наявність захворювання, а при його виявленні пацієнта скеровуватимуть на ПЛР для підтвердження".

Початок тестувань за допомогою іфа дозволить зрозуміти, яка кількість людей уже перехворіла. Як зазначив керівник Лабораторного центру Роман Павлів, щоденно центр опрацьовує понад три сотні тестів на COVID-19 методом ПЛР. У черзі на проведення дослідження перебувають більше трьох тисяч зразків біоматеріалу, відтак, щоб їх провести потрібно приблизно 10 днів, а нові матеріали надходять щоденно.

«Запровадження ІФА-тестувань дозволить зменшити навантаження на лабораторії, які проводять дослідження ПЛР-зразків», - акцентував Роман Павлів.

Реагенти та тест-системи закуповуватимуть через Центр громадського здоров’я. А перші тестування мають намір розпочати із середини наступного тижня.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, на Львівщині вже 1619 випадків COVID-19.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");