Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині триває Лісівничий тиждень

Як повідомили Гал-інфо у прес-службі ЛОДА, 10 вересня 2019 року делегація із Литовської Республіки та Федеративної Республіки Німеччини у складі 50 чоловік відвідала ДП ʺЛьвівський ЛСНЦʺ.
Делегація із Литовської Республіки та Федеративної Республіки Німеччини відвідала ДП ʺЛьвівський ЛСНЦʺ

Цей візит припав на Лісівничий тиждень, що триватиме в Україні 9-15 вересня 2019 року.

Литовську делегацію представляли представники Литовської асоціації  власників лісів і земель. Ця організація в Литві об’єднує близько 6,5 тисяч власників. Студенти Ерфуртського університету Німеччини також приєднались до заходу.

Гості ознайомилися із роботою підприємства – Львівським лісовим селекційно-насіннєвим центром, зокрема з переробкою та зберіганням насіння лісових порід.

Гості мали змогу побачити як виглядають сіянці, що були висіяні і вирощені цього року з використанням цих технологій. Зараз на полях дорощування знаходиться 1 мільйон сіянців із закритою кореневою системою основних лісових порід – сосна, ялина, ялиця, модрина, дуб, бук та ін.

Крім лісонасіннєвої та розсадницької діяльності, лісівники Львівщини розповіли своїм колегам з Європейського Союзу про стан, напрямки, діяльність, перспективи та проблеми  лісового господарства Львівщини.

На завершення гості з Німеччини та Литви відвідали Брюховицький ліс. Маршрут проліг екологічною стежкою до місця загибелі В. Івасюка. Дорогою оглянули букові та дубові насадження. Зупинилися у свіжій грабово-дубовій субучині, в якій зростає бук лісовий віком 119 років, пізніше перейшли у свіжу грабову судіброву, в якій зростають лісові культури дуба звичайного віком 14 років, а кінцева точка маршруту була у стиглому дубовому насадженні.

Нагадаємо, на Харківщині лісник допустив вирубку дерев на майже вісім млн грн

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");