Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині у тестовому режимі впровадили цифрове телерадіомовлення

З 28 грудня 2009 року Львівська філія Концерну радіомовлення, радіозв‘язку і телебачення за підтримки Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Львівської облдержадміністрації розпочала тестове випробування цифрового телерадіомовлення у м. Львові на 28 телевізійному каналі. Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Мовлення ведеться в стандарті DVB-T (кодування MPEG-4) з 08 год. 00 хв. до 23 год. 00 хв. щоденно. Передавач потужністю 1,3 кВт (r.m.s.) і антена на відмітці 110 м телевежі, встановлені в цеху УКХр Львівської філії Концерну РРТ за адресою м. Львів, вул. Високий Замок, 9.

Формування пакету програм на час тестування проводить Концерн РРТ, передача програм з Києва до Львова здійснюється по мережі волоконно-оптичної лінії зв’язку ВАТ «Укртелеком».

На 28 ТВК передаються 8 телевізійних і 3 радіопрограми:

Кодування MPEG-4 - ТВ програми 1+1; 5-й; НТН; ІСТV; Інтер; СТБ; Україна;

Кодування MPEG-2 - ТВ програми СТБ, Україна, УТ-1; РМ програми УР-1, УР-2, УР-3.

Вже сьогодні мешканці Львова та навколишніх сіл можуть переглядати програми цифрового телерадіомовлення на віддалі до 70 км від м. Львова на телевізорах, які мають вбудовані декодери MPEG-4 або за допомогою зовнішніх приставок – тюнерів DVB-T (MPEG-4 ).

Адміністрація Львівської філії буде вдячна телеглядачам за повідомлення про умови і якість прийому телерадіопрограм (місто і вулиця, антена кімнатна чи зовнішня з відміткою висоти встановлення, тип антени, наявність прямого сигналу від телевежі, тип телевізора і тюнера DVB-T, якість сигналу у порівнянні з прийомом аналогового телебачення).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ