Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині відкрились ще дві поліцейські станції

Фото поліція Львівської області
Фото поліція Львівської області
Фото поліція Львівської області
Фото поліція Львівської області
1/2
Сьогодні, 9 квітня, у рамках проєкту "Поліцейський офіцер громади" були відкриті поліцейські станції у селах Ямпіль (Мурованська територіальна громада) та Жовтанці (Жовтанецька територіальна громада). Про це повідомили 9 квітня Гал-інфо у відділі комунікації поліції Львівської області.

Участь в урочистих відкриттях станцій взяли начальник Управління превентивної діяльності поліції Львівщини капітан поліції Василь Семенюк, голова Мурованської територіальної громади Богдан Свистун, голова Жовтанецької територіальної громади Ярослав Деркач, а також мешканці.

У селі Ямпіль поліцейська станція розташована на вулиці Івана Франка, 71 - тут обов’язки поліцейського офіцера громади виконуватиме капітан поліції Олександр Башак. У Жовтанцях – лейтенант поліції Ростислав Засєдко. Обидва поліцейські пройшли конкурсні відбори та навчання.

Правоохоронці здійснюватимуть повноваження дільничного офіцера поліції, патрульної поліції, а головним їх завданням є – надавати мешканцям якісні поліцейські послуги, щоденно забезпечувати правопорядок на території обслуговування, своєчасно реагувати на звернення людей та запобігати вчиненню правопорушень. Оцінювати роботу правоохоронців будуть самі мешканці.

На території Мурованської територіальної громади проживає більше 9,5 тисяч осіб, на території Ямпільської – більше 8,5 тисяч. Проєкт «Поліцейський офіцер громади» здійснюється на паритетних засадах при спільному фінансуванні територіальних громад та Національної поліції України. Робочі приміщення для правоохоронців були виділені та відремонтовані за кошти місцевих бюджетів. Також поліцейські офіцери громад забезпечені службовим транспортом, зброєю, засобами зв’язку та усім необхідним для роботи.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, 7 квітня у Підберізцівській громаді відкрили поліцейську станцію.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ