Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині виростили 1 млн сіянців сосни, дуба, ялиці, бука та інших дерев

Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр за кошти обласного бюджету виростив 1 млн шт. сіянців. Про це Гал-інфо повідомили в пресслужбі ЛОР.

Обласна цільова програма розвитку лісового господарства Львівської області на 2017-2021 роки вже виконана на 100%. Про це поінформував начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, депутат обласної ради Анатолій Дейнека під час засідання постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації.

«Обсяг фінансування Програми розвитку лісового господарства у 2021 році – 2 млн грн. За ці кошти Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр виростив 1 млн шт. сіянців сосни, дуба, ялиці, бука та інших дерев із закритою кореневою системою.

Їх лісівники вже висаджують на лісокультурних ділянках Львівщини. Через деякий час ці сіянці стануть лісами», - розповів Анатолій Дейнека.

Метою Програми розвитку лісового господарства Львівської області на 2017-2021 роки  є визначення основних напрямів збалансованого розвитку лісового господарства області, спрямованих на посилення екологічних, соціальних та економічних функцій, охорону і захист лісів, їх раціональне використання та відтворення.

Нагадаємо, 16 вересня на Львівщині відкрили перший в Україні інноваційний лісорозсадницький комплекс.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ