Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині за статтями, що передбачають вилучення водійських посвідчень, сталося понад 1,5 тисячі порушень

За 11 днів від введення в дію наказу про вилучення прав у водіїв внаслідок складних порушень дорожньо-транспортного руху трапилося понад 1,5 тисяч правопорушень. Про це в коментарі «Гал-info» повідомила прес-секретар УДАІ у Львівській області Світлана Добровольська.
«Всього трапилося на Львівщині за 11 днів близько 10,5 тисяч порушень, але за статтями, які передбачають вилучення у водія прав – понад 1,5 тисячі. Найбільше затриманих виявилося серед порушень в стані алкогольного сп’яніння – більше 550 водіїв, за створення небезпечних автомобільних ситуацій – понад тисячу, і не зупинилися на вимогу працівників ДАІ – 40 осіб. Таким чином, більше 1,5 тисячі справ направили до суду. І вже позбавили прав 330 водіїв», – говорить Світлана Добровольська.
Нагадаємо, з 10 січня 2008 р. ДАІ вилучає права у водіїв за низку грубих порушень. Такий наказ дав міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. Зокрема, за його словами, до таких порушень будуть належати виїзд на зустрічну смугу, перевищення швидкості та виїзд на тротуар. При цьому міністр додав, що такі порушення можуть призвести до серйозних аварій, і тому з 10 січня ДАІ сформує нові й підрозділи для посилення контролю.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ