На Львівщині за вихідні значно знизилися ціни на ранні та тепличні овочі
Слухай онлайн
Економіка

На Львівщині за вихідні значно знизилися ціни на ранні та тепличні овочі

На Львівщині за вихідні значно знизилися ціни на ранні та тепличні овочі. Про це «Гал-info» повідомив фахівець з ринкової інформації Львівського представництва Проекту аграрного маркетингу Сергій Гавришев.
За його словами, на оптовому плодоовочевому ринку "Шувар" у Львові оптові ціни на ранню капусту порівняно з минулою п'ятницею знизилися на 26%, у середньому з 2,7 до 2 грн/кг (вся продукція, що реалізується, із Закарпаття), огірки довгі тепличні (більшість продукції з тепличних комбінатів з центру та півдня України) подешевшали на 25%, у середньому з 6,5 до 4,9 грн/кг, огірки короткі тепличні (місцевих тепличних комбінатів) - на 23%, з 6,5 до 5 грн/кг. «Ціна на короткі та довгі тепличні огірки зараз майже зрівнялася, на відміну від попередніх років, коли короткі огірки продавалися дорожче», - сказав Сергій Гавришев.
Як пояснює Сергій Гавришев, зниження цін викликане як суттєвим збільшенням пропозиції ранньої та тепличної продукції, якої на ринку зараз пропонується майже половина від загального обсягу продукції, так і зменшенням попиту з боку перекупників з інших областей.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...