Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині запрацював новий митний пост

Відсьогодні, відповідно до наказу Держмитслужби України від 21.12.10 № 1496, розпочав свою роботу митний пост «Городок» Львівської митниці. Цей підрозділ розташований за адресою: Львівська область, м. Городок, вул. Львівська, 659 а. Про це повідомила прес-служба Львівської митниці.

Зоною діяльності митного поста є Мостиський, Городоцький, Яворівський, Пустомитівський райони Львівської області та місто Львів, крім митного оформлення товарів, що класифікуються:

у товарній групі 06 (за винятком товарної підкатегорії 0602 90 10 00) згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності та ввозяться в Україну суб'єктами господарської діяльності;

у товарних позиціях 8703, 9401 (за винятком товарних підкатегорій 9401 10 00 10, 9401 10 00 90, 9401 20 00 00, меблів дитячих, що виготовлені з пластмаси), 9403 (за винятком товарних підпозицій 9403 10, 9403 20, меблів дитячих, що виготовлені з пластмаси та меблів призначених для авіаційного транспорту) згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності та ввозяться в Україну суб'єктами господарської діяльності в митному режимі «імпорт».

Учасники зовнішньоекономічної діяльності можуть сюди подавати до митного оформлення свої вантажі. Для цього треба змінити місце акредитації, про що написати відповідну заяву на ім'я начальника митниці.

Крім того, треба подати:

1. три примірники заповненої облікової картки;

2. оригінал облікової картки, виданої Львівською митницею під час попередньої акредитації;

3. якщо до облікової картки будуть вноситись зміни (крім назви митного поста або відділу митного оформлення), то оригінал та завірену копію документа, що підтверджує таку зміну.

Переакредитація буде проводитись за адресою: м. Львів, вул. Костюшка,1, громадська приймальня, контактний телефон: 258-99-29.

Нагадаємо, 1 грудня 2010 року поблизу м. Городка, що на Львівщині, відкрито Логістичний комплекс «Західресурс». Він є пунктом функціонування підрозділу митного контролю та оформлення для суб'єктів, що провадять зовнішньоекономічну діяльність. Логічний комплекс «Західресурс» розташовано на 40 га площі (з них 1440 квадратних метрів - адміністративні приміщення), є тут сучасне технічне обладнання.

Унікальність Логістичного центру «Західресурс» полягає насамперед у його відповідності усім сучасним світовим стандартам щодо розташування та забезпечення ефективного функціонування підрозділів митного органу, які здійснюють митний контроль.

Зокрема розташування комплексу є надзвичайно зручним - комплекс збудовано на межі перетину митних постів «Краковець» - «Мостиська» (об'єкт розміщено на відстані 400 м від дороги міжнародного сполучення «Львів - Шегині», за 1 км від районного центру - міста Городка та на відстані 15 км від Львова і об'їзної дороги).

Логістичний центр «ЗахідРесурс» має окремий заїзд, стоянки для паркування вантажних великогабаритних автомобілів та легковий паркінг під цілодобовою охороною.

Для можливості проведення митного огляду та зберігання товарів у Логістичному комплексі «ЗахідРесурс» відведено три складські приміщення класу «А» загальною площею 1 800 м2 (сухий склад (промгрупа), холодильний склад, забезпечений температурним режимом від 0ºС до + 14ºС та морозильний склад, забезпечений температурним режимом від - 22ºС до 0ºС).

Цей комплекс відповідає всім вимогам, яким повинен відповідати вантажний митний комплекс, зокрема організаційним, технологічним тощо. Важливо, що роботу посадових осіб митного органу та інших державних органів контролю організовано за принципом «єдиного офісу». Робота такого комплексу забезпечить дотримання часових нормативів митного контролю та оформлення товарів, дозволить значно спростити та пришвидшити митні процедури, покращити співпрацю з бізнесом, а це сприятиме збільшенню товарообігу через митний кордон України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ